Kolekcja kapsułek kai x gucci bilet do dzieciństwa

 

Kolekcja kapsułek Kai x Gucci: bilet do dzieciństwa

Po raz pierwszy w swojej historii Gucci połączył siły z gwiazdą K-popu, aby wypuścić kolekcję kapsułową: Kai x Gucci.

Kai, chyba wszystkim nie jest to obce. Wólka kosowska-hurtownia obuwia, odzieży i bielizniy Kai jest członkiem kultowej grupy EXO i był kiedyś znany jako „Human Gucci” ze względu na jego lojalny gust w projektach Alessandro Michele od stóp do głów. Tym razem kolekcja Kai x Gucci skierowana jest do młodych ludzi z projektami butów, torebek, swetrów, Jeans i spodni hurtownia Wólka Kosowska-wolkahurt.pl czapek z wizerunkiem uroczego misia z niebieską kokardką.

Zapytany o inspirację dla kolekcji, hurtownia jeansów Kai wyznał również, że pluszowy miś był jego ulubioną zabawką, gdy był dzieckiem. Gucci to marka z najwyższej półki, dlatego Kai chciał włączyć motywy pluszowego misia, aby nadać projektom kolekcji bardziej intymny, młodzieńczy charakter. „Myślę, że możesz pokazać swoją osobowość, nosząc te projekty Gucci. Wszystkie grupy wiekowe uwielbiają myśleć o dzieciństwie, więc możesz nosić te ubrania każdego dnia” – powiedział Kai w wywiadzie dotyczącym kolekcji.

Chau ma szczęście być jedną z pierwszych fashionistek w Wietnamie, która przymierza tę kolekcję. Projekty są naprawdę urocze i łatwe w użyciu. Chau szczególnie uwielbia torbę na ramię z nadrukiem pluszowego misia z czapką, która jest zarówno trochę nerdowa, jak i bardzo dziwna. Cała kolekcja jest tak pokrewna i urocza, wolka hurt jakbym mogła nosić ze sobą pluszowego misia z dzieciństwa przez cały dzień.

Kolekcja Kai x Gucci zostanie oficjalnie wprowadzona do sklepów Gucci w Wietnamie od 16 kwietnia 2021 roku.

Zaoszczędzony czas mogą Państwo poświęcić na sprzedaż. Wierzymy w partnerskie relacje, długoterminową współpracę, oraz umiejętność słuchania oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzieżową. Wolkahurt.pl – Hurtownia odzieży w Wólka Kosowska.Calculate Your Essay Price
(550 words)

Approximate price: $22

Calculate the price of your order

550 words
We'll send you the first draft for approval by September 11, 2018 at 10:52 AM
Total price:
$26
The price is based on these factors:
Academic level
Number of pages
Urgency
Basic features
 • Free title page and bibliography
 • Unlimited revisions
 • Plagiarism-free guarantee
 • Money-back guarantee
 • 24/7 support
On-demand options
 • Writer’s samples
 • Part-by-part delivery
 • Overnight delivery
 • Copies of used sources
 • Expert Proofreading
Paper format
 • 275 words per page
 • 12 pt Arial/Times New Roman
 • Double line spacing
 • Any citation style (APA, MLA, Chicago/Turabian, Harvard)

Our guarantees

Delivering a high-quality product at a reasonable price is not enough anymore.
That’s why we have developed 5 beneficial guarantees that will make your experience with our service enjoyable, easy, and safe.

Money-back guarantee

You have to be 100% sure of the quality of your product to give a money-back guarantee. This describes us perfectly. Make sure that this guarantee is totally transparent.

Read more

Zero-plagiarism guarantee

Each paper is composed from scratch, according to your instructions. It is then checked by our plagiarism-detection software. There is no gap where plagiarism could squeeze in.

Read more

Free-revision policy

Thanks to our free revisions, there is no way for you to be unsatisfied. We will work on your paper until you are completely happy with the result.

Read more

Privacy policy

Your email is safe, as we store it according to international data protection rules. Your bank details are secure, as we use only reliable payment systems.

Read more

Fair-cooperation guarantee

By sending us your money, you buy the service we provide. Check out our terms and conditions if you prefer business talks to be laid out in official language.

Read more

Enjoy 10% OFF today with the coupon code: best10